
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня мала з нержавійки з термометром (400х300х310)До 4 кг копченостей за одну загрузкуПродукты гарячого копчення зберігаються в холодильнику не більше 4 діб тому, вибираючи коптильню для сім'ї, багато хто шукає саме такий пристрій з невеликим завантаженням. Вбудований термометр забезпечить контроль потрібної температури: низькою на етапі підсушування і високою при копченні. Отримаєте при купівлі коптильниНабор тріски для копчення продуктів.Шланг для відводу диму.Книга рецептів з гарячого копчення.Шпагат для обв'язки продуктів. Маленька коптильня – великі выгодыГидрозатвор дозволяє використовувати дымницу як на свіжому повітрі, так і у приміщенні.Малі габарити економить місце для зберігання та використовувану при копченні тріску.Термометр забезпечить контроль температур, герметичність – висока якість копчення.Використовується при виготовленні нержавіюча сталь довговічна і не піддається корозії. Вибирайте якісне обладнання за вигідними цінами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Таймер | Ні |
| Температура копчення | 30 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело диму | Опилки, Щепа |
| Джерело тепла | Газова плита, Індукційна плита, Углі, електроплита, Пальники, Відкритий вогонь, Електромережа |
| Розкриття коптильні | до 4кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 6 079 ₴


