
влевовправо
Коптильня для холодного копчення 520х300х310 з термометром і димогенератором
- Немає в наявності
- Код: 090961
4 916 ₴
+380 (96) 043-19-75
- +380 (96) 043-19-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня для холодного копчення 520х300х310 з термометром і димогенератором
Универсальная коптильня 520х300х310 работает на всех видах источника нагрева: плитах – газовой, индукционной, электрической, керамической, а так же на костре, углях, газовых и других горелках. Для удобства контроля за процессом есть встроенный термометр.
В базовую комплектацию входит:
Коптильня с гидрозатвором. За 1 загрузку можно получить до 6 кг копченостей.
Дымогенератор холодного копчения Smoke 2.0.
Принцип работы дымогенератора основан на бесперебойной подаче дыма в коптильный шкаф. На дне цилиндра в камере сгорания располагается равномерно тлеющая щепа, которую необходимо добавлять по мере выгорания. Компрессор работает от электросети (220 В), подает воздух и дым, поднимаясь от щепы, выходит в трубу, подключенную к коптильной камере.
Достоинства дымогенераторов:
Высокая производительность и экономичность (работает 3-6 часов на одной загрузке топлива).
Простая и надежная конструкция.
Легко собирается и разбирается буквально за несколько движений.
Практичний в експлуатації, легко і швидко миється.
Відрізняється тривалим терміном експлуатації.
Даруємо подарунки при покупці універсальної коптильні:
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шланг для відводу диму.
Набір тріски для копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Система підвісної копчення.
Коптильні холодного копчення - це можливість використовувати пристрої в стінах квартири. Компактність полегшує зберігання та використання на плиті, герметичність ємності дає високу якість копчення, а контроль температури простий з використанням термометра.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 280 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гидрозатвор | Є |
| Термометр | Є |
- Ціна: 4 916 ₴




