Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня забарвлений 300х300х250 кришка будиночок
Бытовая коптильня для горячего копчения сделана из углеродистой стали, которая абсолютно безопасна для здоровья человека и окружающей среды, широко применяется в пищевой промышленности. Окрашена термостойкой эмалью, устойчивой к сморщиванию и обгоранию. Крышка в форме домика даёт возможность коптить продукты в вертикальном положении, разместив их на специальных крючках. Преимуществом такой формы является то, что конденсат стекает прямо в гидрозатвор.
Покупая коптильню для горячего копчения, вы гарантировано получите в подарок:
Систему подвесного копчения.
Шланг для отвода дыма.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Набір тріски п'яти різних видів.
Книга рецептів по копченню.
Коптильню з чорного металу можна розміщувати не тільки на відкритому вогні, вугіллі, дровах, але і на кухонній плиті всередині будинку або квартири. Ми також продаємо дымогенераторы, мангали і мангальні комплекси, дистилятори та інші прилади для смачного відпочинку. Насолоджуйтеся правильним приготуванням продуктів разом з коптильнями гарячого копчення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота коптильні | 250 мм |
| Довжина коптильні | 350 мм |
| Ширина коптильні | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 6 шт. |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь, Газова плита, електроплита, Індукційна плита, Углі |
| Кількість рівнів | 2 |
| Розкриття коптильні | до 1, 5 кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 2 793 ₴










