Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня з термометром 400х300х310 Кришка пофарбована Будиночком
Коптильні для гарячого копчення виготовлені на сучасному підприємстві сертифікованої вуглецевої сталі, яка широко застосовується в харчовій промисловості і відрізняється довговічністю і надійністю. Пофарбована термостійкою емаллю, стійкої до регулярного нагрівання і дії агресивного середовища.
Кришка коптильні виконана у формі будиночка, завдяки чому забезпечується відхід конденсату прямо в гідрозатвор. У коптильнях з такою формою кришки можна готувати продукти, підвішуючи їх на гачках. Завдяки системі відводу диму, можна використовувати коптильню прямо на кухні і всередині будинку.
При покупці, ви отримуєте подарунки:
Гачки для підвісного копчення.
П'ять пакетів тріски.
Шланг для відводу диму (кріпиться спеціальним хомутом).
Книгу рецептів з гарячого копчення.
Лляний шпагат для обв'язки продуктів.
Контроль за процесом копчення здійснюється за допомогою термометра, встановленого в кришку коптильні. Коптильні для гарячого копчення – це якісні матеріали, широкий асортимент, зручність користування і маса вигідних пропозицій. Готуйте свої улюблені продукти і насолоджуйтеся ароматними копченостями з пристроями для гарячого копчення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Гидрозатвор | Є |
| Кількість рівнів | 2 |
| Крихітка будиночка | Є |
| Розкриття коптильні | до 4кг |
| Термометр | Є |
- Ціна: 3 663 ₴










