Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димогенератор для холодного копчення 2.0
Димогенератор Smoke 2.0 виготовляється з високоякісної сертифікованої сталі AISI 304, на сучасному виробництві з надійних сертифікованих матеріалів. Придатний для використання у харчовій промисловості. Принцип роботи димогенератора заснований на безперебійної подачі диму в коптильний шафа. На дні циліндра в камері згоряння розташовується рівномірно тліюча тріска, яку необхідно додавати по мірі вигоряння. Компресор працює від електромережі (220 В), подає повітря і дим, піднімаючись від тріски, виходить в трубу, підключену до коптильній камері.
Переваги димогенераторів:
Висока продуктивність і економічність (Працює 3-6 годин на одному завантаженні палива).
Проста і надійна конструкція.
Легко збирається і розбирається буквально за декілька рухів.
Практичний в експлуатації, легко і швидко миється.
Відрізняються тривалим терміном експлуатації.
Димогенератор Smoke 2.0 підключається до коптильниго шафі, в якості якого може бути будь-металевий або дерев'яний герметичний ящик, незабарвлений, не оброблений хімікатами.
Купуючи димогенератор ви отримаєте в подарунок:
Набір тріски (5 пакетів різного виду).
Шпагат для обв'язки продуктів.
Коптите птицю, рибу, сири, овочі та інше, розмістивши компактний і економічний димогенератор з коптильної камерою на дачі, на балконі, у дворі. Їжа, оброблена димом, придбає неповторний запах і порадує незабутнім смаком. Гарантія на продукцію до 3 років. Якісне обладнання для домашнього копчення, туризму і смачного відпочинку! Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечне авто від’ єднання | Немає |
| Діаметр | 90.0 |
| Джерело живлення | електромережа |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Мерзенна ємкість для тирсів/щепи | Немає |
| Напруга | 220 В |
| Невпинний час роботи | 3-6 годин |
| Ніжки | Немає |
| Об'єм димогенератора | 2, 5л |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Стан | новий |
| Тип копіювання | холодне |
| Форма | Циліндрична |
| Функція грилю, барбекю | Немає |
- Ціна: 2 529 ₴





