Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економна опалювально-варильна піч, призначена для опалення невеликих приміщень площею до 35 кв. м.Основними перевагами даної буржуйки є наявність варильної поверхні, її компактність і простота у використанні.При цьому піч досить швидко прогріває приміщення і має невеликий витрата палива.Піч економ класу для швидкого обігріву та приготування їжі.Компанія SmokeHouse це якісне обладнання для домашнього копчення, туризму і смачного відпочинку!
Готуйте улюблені делікатеси просто, за допомогою нашого обладнання!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування печі | будь-яке розташування |
| Стан | новий |
| Тип конструкції | одноярусна |
- Ціна: 3 328 ₴








