
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня гарячого копчення 520х300х310 з гідрозатворів кришка Будиночок
Велика домашня коптильня з сертифікованої нержавіючої сталі AISI 304, яка стійка до деформації, високих температур і підвищеної вологості. Пристрій підходить для використання як на дровах і вугіллі, так і на кухонній плиті будь-якого виду. Коптильня оснащена спеціальним штуцером для підключення системи відводу диму. Кришка в формі будиночка дає можливість коптити продукти в підвішеному стані, а її герметичність забезпечується гідрозатворів, який також ефективно відводить конденсат.
Приємні подарунки при покупці коптильні гарячого копчення:
Тріска для копчення (5 пакетів).
Система відводу диму (шланг і хомут).
Шпагат для обв'язки продуктів.
Система підвісної копчення (гачки 6 штук).
Книга рецептів з гарячого копчення.
Коптильня з нержавіючої сталі укомплектована унікальною стелажної системою завантаження продуктів, де розміщуються дві решітки з копченостями і піддон збору жиру. Оптимальні габарити пристрою дозволяють закоптити до 5 кг продуктів і забезпечити ароматними копченостями надовго. Наш магазин гарантує якість і довговічність продукції, надає широкий вибір, зручні умови оплати і доставки. Купуйте коптильню для гарячого копчення і насолоджуйтеся приготуванням копченостей в будь-який час і будь-якому місці!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Безпечне автовідключення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | стаціонарна |
| Перегляд закриття | з гідрозакривом |
| Джерело живлення | пальники |
| Кількість рівнів | 2 |
| Розкриття коптильні | до 5 |
| Стан | новий |
| Тип | на твердому паливі (дерево, вугілля) |
- Ціна: 2 995 ₴









