Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець складаний Ranger Snov
Туристичне стілець від компанії Ranger - це відмінний похідної елемент. Його складна конструкція дозволяє, займаючи мінімум місця в багажнику автомобіля забезпечувати вас комфортним сидінням під час очікування клювання, або відпочинку після насиченого похідного курорту. Металевий каркас і щільна тканина, широке місце для сидіння. Це саме те, що потрібно кожному мандрівникові.
Раскладной стул Ranger Snov разрабатывался с мыслями о рыбаках. Ножки стула не грузнут в грунте. Имеет множество достоинств - простота, лёгкость, удобство конструкции. Спинка позволяет удобно расположиться на стуле, что делает отдых более комфортным.
Взять с собой стул Snov на рыбалку не составляет никакого труда - он очень просто и компактно складывается.
Тёмно-зелёный цвет ткани очень любят наши рыбаки. Прочная ткань стула прослужит долго, каркас изготовленный из стальной трубы, гарантирует прочность конструкции.
Характеристики:
рама стула: стальная труба Ø 20 мм;
ткань стула: полиэстер 600D;
колір стільця: тканина - темно-зелений, каркас - зелений;
розмір стільця в розкладеному вигляді: 66х34,5х42 см (ВхГхШ);
розмір стільця в складеному вигляді: 53,5х8х42 см (ВхГхШ);
розмір сидіння: 34,5х30,5 см (Дхш);
висота сидіння: від підлоги 35,5 см;
висота спинки: від сидіння 32 см;
вага: 2,4 кг;
навантаження: 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота сидіння стільця | 35.5 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 34.5 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Ширина стільця | 30.5 мм |
- Ціна: 615 ₴








