Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець розкладний Vario Light Green (20мм)
Легкий і компактний стілець для риболовлі і туризму. Каркас виготовлений із стальної труби діаметром 20 мм, Витримує навантаження 120 кг. При цьому його вага складає всього 1,6 кг. Розмір сидіння 30 х 38 див. Тканина Оксфорд 600.
Характеристики:
Виробник Vario
Країна виробник Україна
Тип туристичної меблів Стілець без спинки
Матеріал каркасу (опор) Сталь
Матеріал сидіння Оксфорд 600D
Складна конструкція для зберігання та транспортування Та
Максимально припустиме навантаження 120 кг
Ширина стільця 300.0 мм
Глибина стільця 380.0 мм
Висота сидіння стільця 395.0 мм
Вага 1.6 кг
Стан Новий
Розміри в складеному вигляді (мм) 550 х 380 х 50
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота сидіння стільця | 395 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 208 ₴




