
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складне коропове крісло Novator SF-10 для риболовлі та відпочинку
Крісло риболовне Novator SF-10 - це зручне крісло з простим і в той час сучасним дизайном. Призначено для рибалок, які віддають перевагу більш низькі крісла без підлокітників. Крісло виготовлено з міцного водонепроникного матеріалу зеленого кольору. Дане крісло зробить вашу риболовлю чистим задоволенням. Повністю розсувні ніжки, фіксуються в потрібній позиції з широкими обертовими опорами дозволять вам бути більш стійким на м'якому грунті. Не викликає проблем при транспортуванні, так як в складеному вигляді займає мало місця. Крісло, завдяки своїй простій конструкції, дуже легке, вага всього 4 кг, що є його неймовірною перевагою. Фіксатор ніжки Дані моделі крісла обладнані спеціальними фіксаторами ніжок, які збільшують стабільність конструкції при експлуатації. А саме ви спокійно можете упиратися на спинку крісла і не переживати, що ніжка крісла може скластися. Також це зручно при переміщенні стільця з одного місця на інше. Регульовані ніжки Регульовані ніжки з стійкою основою для кожної з них, що дозволяє встановити його практично на будь-якій поверхні і виставити необхідну висоту крісла.
Фіксатор ніжки
Дані моделі крісла обладнані спеціальними фіксаторами ніжок, які збільшують стабільність конструкції при експлуатації. А саме ви спокійно можете упиратися на спинку крісла і не переживати, що ніжка крісла може скластися. Також це зручно при переміщенні стільця з одного місця на інше.
Регульовані ніжки
Регульовані ніжки з стійкою основою для кожної з них, що дозволяє встановити його практично на будь-якій поверхні і виставити необхідну висоту крісла.
Характеристики:
Виробник - Novator
Країна виробник - Україна
Матеріал каркасу (опор) - Сталь
Матеріал сидіння - Оксфорд 1200D
Регульовані опори - Так
Максимально допустиме навантаження - 120 кг
Ширина стільця - 460 мм
Глибина стільця - 420 мм
Висота сидіння стільця - 280 мм
Висота стільця з урахуванням спинки - 750.0 (мм)
Вага - 4.0 (кг)
Гарантійний термін - 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 280 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 780 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 460 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 429 ₴









