Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карпове крісло Novator SF-1
Крісло Novator SF-1 розроблений спеціально для рибалок і людей, які люблять відпочивати на природі.
Характеристика:
Конструкція крісла дозволяє витримати навантаження до 120 кг при цьому його вага всього 5,8 кг
Тканина Оксфорд 1200D має велику щільність, що запобігає намоканню крісла при невеликих опадах.
Металевий каркас крісла покритий полімерною фарбою стійкою до пошкоджень і довгий час зберігає свій насичений колір.
Характеристики:
Виробник - Novator
Країна-виробник товару - Україна
Країна реєстрації бренду - Україна
Вид - Крісла
Матеріал каркаса - Сталь
Колір - Зелений
Розміри - 90 х 52 х 15 см
Ширина - 50 см
Глибина - 48 см
Висота спинки - 60 см
Мінімальна висота сидіння - 35 см
Висота сидіння максимальна - 50 см
Максимальне навантаження - 120 кг
Матеріал конструкції - Оксфорд 1200D
Вага - 5,8 кг
Регулювання нахилу спинки - Немає
Регульовані опори - Так
Гарантійний термін - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 500 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 2 089 ₴








