Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складне Ranger Giant
Крісло складне Ranger Giant – ідеальний вибір для рибалки.
Крісло Ranger Giant зручний для відпочинку на свіжому повітрі, підійде для риболовлі або виїзду на пікнік, Ви обов'язково оціните цю просту і продуману модель. М'який ущільнювач в сидіння дозволить розслабитися в затишному кріслі. Надійна конструкція ніжок стійка і практична. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркаса. Спинка цільна з сидінням, що в свою чергу захищає від вітру. Можете бути спокійні, що Вас не продме. Збоку є кишені для зберігання. На задній частині спинки додатковий кишеньку під мобільний телефон. На пікніку або на дачі цей складаний стілець просто незамінний. Компактно складений стілець не займає багато місця при транспортуванні, а на природі виглядає дуже органічно зі всієї вашої туристичної амуніцією. Зелений колір – дуже популярний у наших покупців, не мазкий і дуже вписується в навколишнє середовище. Ніжки сконструйовані так, що не просідають в грунт. Підлокітники закриваються тканиною з наповнювачем, що забезпечує приємний відпочинок у кріслі, так як руки не доторкаються до металу.
Характеристики:
— тканина крісла: подвійний Оксфорд 600D;
— колір: тканина — зелений, каркас — зелений;
— рама: сталева труба Ø20 мм, з полімерним покриттям;
— розмір в розкладеному вигляді: 82х44х48,5 см (ВхГхШ);
— розмір в складеному вигляді: 82х12х44 см (ВхГхШ);
— розмір сидіння: 38х41 (Дхш);
— висота сидіння: від підлоги 44 см;
— висота спинки: від сидіння 40 см;
— вага: 3,9 кг;
— навантаження: 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 485 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 440 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 154 ₴






