Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло складане Ranger FC-040 Rock RA 2205
Крісло складане Ranger FC-040 Rock міцне, якісне. Міцність забезпечує каркас з товстостінної сталі, розрахункова навантаження 120кг. Тканина сильно натягується посиленими пружинами, і при цьому не розтягується, і не рветься. Тверді підлокітники і зручна спинка створюють зручність у сидінні на стільці.
Складається і розкладається крісло елементарно за кілька секунд. Конфігурація ніжок не дає крісла провалюватися в грунт під вагою людини, а також не рве дно човна, завдяки чому рибалки часто беруть це крісло з собою на рибалку.
Полегшене складное крісло Ranger FC-040 Rock часто знаходить застосування на дачу, на пікнік за містом, на риболовлі, в поїздках на відпочинок до водойм. У складеному вигляді стілець можна поставити в коморі, покласти на антресолі або під ліжком.
Вирішивши купити крісло доладне Ranger FC-040 Rock, ви зможете по достоїнству оцінити всі його переваги.
Характеристики:
— тканина крісла: поліестер 600D;
— колір: тканина — зелений, каркас – сірий;
— каркас: сталева труба Ø 20 мм з полімерним покриттям;
— розмір в розкладеному вигляді: 80 х50х53 см (ВхГхШ);
— розмір в складеному вигляді: 10х62х53 см (ВхДхШ);
— розмір сидіння: 42х35 см (Дхш);
— висота сидіння: від підлоги 44 см;
— висота спинки: від сидіння 44 см;
— відстань між підлокітниками: 45см;
— вага: 5 кг;
— навантаження: 120 кг;
— розмір упаковки: 65х50х5 см (ДхШхВ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Вага | 5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 824 ₴










