Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шуруповерт Deko GCD20DU2Y Електро дриль 12V 1.5 Ah
Акумуляторна дриль GCD20DU2 20 V MAX 1/2 дюйма
Акумуляторна дриль DEKO GCD20DU2 20 V max 1/2 дюйма з максимальним крутним моментом 42N. m поєднує в собі подвійний діапазон швидкостей і 15 позиційну муфту в компактному розмірі, що забезпечує точний контроль свердління в деревині, металі, пластмасі та у всіх завданнях викрутки. Максимальна потужність свердління 13 мм для металу та 35 мм для дерева. Ідеально підходить для свердління і кріплення для таких застосувань, як обрамлення, ремонт і установка шафи.
Особливості:
Краща потужність. Потужна 1.5 Ah літій-іонна батарея
15 + 1 позиція. 15 позиційна муфта забезпечує точне керування для свердління в деревину, метал, пластик і все свердління; максимальний діаметр свердління 35 мм-дерево, 13 мм для металу; великий патрон 13 мм без ключа дозволяє легко змінювати викрутку та свердла однією рукою.
2-Швидкості перемикача. Перемикач змінної швидкості забезпечує плавне пілотне свердління з наступним швидким свердлінням на повній швидкості; 2 варіанти передачі дозволяють електричної дрилі DEKO GCD20DU2 для широкого діапазону (0-400 об/хв і 0-1600 об/хв) для буріння і водіння, обидва допомагають зробити точні регулювання крутного моменту.
Ергономічний дизайн. Прогумована ручка дає вам комфортне відчуття зчеплення і меншу втому для більшості повсякденних завдань; вбудований світлодіодний світильник для оптимального освітлення темних робочих зон; індикатор показує ємність акумулятора в реальному часі; легко носити з міцним затиском для ременя.
Характеристики:
Бренд DEKO
Модель GCD20DU2
Залізний редуктор!
Патрон тип - без ключа
Патрон розміри 13 мм (1/2 ")
Частота 50-60Hz
Номінальна вхідна потужність 340 Вт
Тип батареї 1500mA літій-іонний Акумулятор
Вага 1.39 kg
Номінальний Крутний Момент 42N.m
В комплект входить акумулятор 1
Максимальний діаметр свердління Max. 35mm in Wood
Номінальна напруга 20
Швидкість холостого ходу 1600 об./мін.
Час зарядки 1 год
Застосування Drilling in Steel/ Wood/ Ceramic
Включає набір - (1) 20 V дриль-шуруповерт (1) 20 V 1,5 Ач літій-іонна Батарея (1) 20 V Зарядний пристрій (1), Інструкція (1) Затискач для ременя, (1) паперовий чохол Karft
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 42 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Споживана потужність | 340 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 2 584 ₴









