Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний вентилятор прожене спеку і духоту і принесе задоволення.
Гарний дизайн, компактність, привернуть увагу вашого малюка. Вентилятор призначений не тільки для подорожей. Його можна носити з собою всюди, так що ви зможете отримати охолоджене повітря і прохолоду в будь-якому місці, де ви знаходитесь.
Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час пересування на машині, задихаєтеся у вагоні метро або переповненій маршрутці, плануєте влітку тривалу поїздку на поїзді або автобусі, то компактний дорожній вентилятор буде рятівним колом в океані спеки.
Невеликі розміри цього пристрою (його стандартна довжина – всього 19 см, а діаметр основи-близько 10 см), дозволяють використовувати його в умовах дуже обмеженого простору. Віяла, журнали та газети, тепер залишаться у минулому, адже навіть дуже літні люди відзначають зручність ручного вентилятора.
1. Легка вага, компактні розміри – поміщається навіть в маленькій дамській сумочці.
2. Доступна ціна.
3. Працює від акумулятора.
4. Абсолютно безпечний навіть в умовах скупчення людей.
Характеристики:
Потужність: 2.1 Вт
Розмір: 19 х 10 х 3.5 см
Вбудований акумулятор
Ємність батареї: 1200MA
Час роботи: до 2-3 годин
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | От телефона |
| Тип вентилятора | Ручний |
| Колір корпусу | Блакитний, Рожевий, Зелений |
- Ціна: 153 ₴


