Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий зволожувач повітря ZENET 403-2
Увлажнитель повітря ZENET 403-2 - стильний зволожувач повітря з ефективною ультразвукової технологією зволоження.
Оптимальний рівень вологості в приміщенні допоможе зберігати здоров'я, активність, молодість та чудовий зовнішній вигляд, а також запобігти розвитку багатьох хвороб. Прилад ефективно збільшує відносну вологість у приміщенні, також усуває електростатичну напругу в повітрі, яке викликає стомлюваність і дратівливість.
Ультразвуковий зволожувач діє за принципом високочастотних ультразвукових коливань, розбиваючи воду на найдрібніші крапельки розміром 1-5 мкм і за допомогою пневматичного пристрою розпорошує їх у повітрі, рівномірно його зволожуючи.
Пристрій можна використовувати в будь-яких житлових приміщеннях або офісі площею до 35 кв. м
Особливості та переваги зволожувача повітря ZENET 403-2:
Резервуар для води на 5 літрів;
Висока продуктивність – 500 мл/год;
Економічність – потужність 25 Вт;
Низький рівень шуму;
Стильний дизайн.
Функції зволожувача повітря ZENET 403-2:
авторежим зволоження
гігростат
регулятор вологості
розпорошення іонів
нічний режим роботи
таймер відключення
відключення при відсутності води
дисплей
Розміри 260*175*320мм
Гарантія 12 місяців.
Доставка по Україні безкоштовно Новою поштою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZENET |
| Вбудований гігростат | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорно-золотій |
- Ціна: 1 907 ₴




